Bona - prípravky na čistenie

BONA SPRAY MOP SADA - Drevené podlahy

Popis:

Sada obsahuje 1 x mop, 1x modrá mikrovláknová utierka, 0,85 l náplň - čistiaci prostriedok - pripravený k okamžitému použitiu.

Prípravok je vhodný na čistenie a údržbu lakovaných podláh a aj podláh ošetrených tvrdým voskovým olejom.

Bona Spray Mop je mop s integrovaným čistiacim prostriedkom v rozprašovači (ktorý je opätovne doplniteľný), má ergonomický dizajn, jednoducho sa ovláda a rýchlo sa zostaví. K čisteniu nepotrebujete vodu ani vedro. Stačí nastriekať na podlahu a zotrieť mopom. Šetrné čistenie podlahy bez nadmerného množstva vody, ktoré podlahu ničí. Mop má otočnú hlavu pre maximálny dosah na ťažko prístupných miestach ako aj pružné rohy v spodnej časti mopu, ktoré predchádzajú poškodeniu nábytku. Závesný háčik uľahčuje uskladnenie (možnosť aretácie spodnej časti padu), penová rukoväť prispieva k maximálnemu pohodliu. Patentovaná mikrovláknová utierka odstraňuje 99% baktérií* a je možná prať v práčke bez aviváže až 500x.

 

*Odstráni 99% Escherichia coli a listérie z dreva alebo LVT podláh; testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu. Pri použití čistiacej utierky z mikrovlákna Bona Cleaning Pad a prostriedku Bona Čistič na parkety nebo Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice.


les
bona-grey-1.png parador-grey-1.png mefo3.jpg ipf-logo.jpg boen-logo-siv.png scheucher.png parador-grey.png parador.png matraparkett-grey.png logo4-kopia.png seca-logo-en-sede.jpg